Domů

Z organizačních důvodů je prodej tažných zařízení VAPOS v období od 30. 9. 2016 zastaven.

Tažné zařízení začala firma vyvíjet již v roce 2012. V této době byl na trhu typ výklopného tažného zařízení, ale svojí cenou a konstrukcí mířil spíše na luxusnější vozy. Proto jsme usilovali o vývoj zcela nové konstrukce vyklopení tažného zařízení, které neobsahuje žádné elektronicky řízené mechanismy a jehož cena je výrazně nižší než u typů stávajícího řešení.

 

Výhody výklopného tažného zařízení

Náš typ tažného zařízení je vhodný zejména pro uživatele, kteří chtějí zachovat původní design svého vozu. Zařízení je trvale namontováno na vozidle a vyklopení do pracovní polohy je otázkou 2 sekund. Zásuvka je pro snadné připojení elektroinstalace vyvedena z boku na tažném zařízení.

Montáž tažného zařízení může být provedena dodatečně v jakémkoliv servisním středisku nebo u některého z našich partnerů. Doba montáže se pohybuje v rozmezí 2 - 3 hodin.

Vysoká kvalita a precizní zpracování pomocí CNC obráběcích strojů a svařovacích automatů zaručuje dlouhou životnost výrobku. Funkční části tažného zařízení jsou pak tepelně zpracovány.

Výklopné tažné zařízení

Výklopné tažné zařízení

Výklopné tažné zařízení pro vozy Škoda OCTAVIA III a Škoda RAPID Spaceback od roku výroby 2013.
Dvoušroubové tažné zařízení

Pevné tažné zařízení

Pevné dvoušroubové tažné zařízení pro vůz Škoda SUPERB od roku výroby 2012.